Dlaczego ires_BIP? 

Opracowany przez nas pakiet modułów Biuletynu Informacji Publicznej jest aplikacją internetową całkowicie zgodna z wymogami stawianymi przez zapis Ustawy z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. z 2001 r. Nr 112, poz. 1198).

Nasz produkt został w pełni przetestowany i jest aplikacją w stu procentach rozwijalną, nie posiadającą ograniczeń w budowaniu struktury biuletynu. Jedyną wiedzą potrzebną do jego użytkowania są podstawowe informacje z zakresu obsługi komputera.

Modułowa budowa biuletynu pozwala na dodawanie:

  • kategorii (np. Władze Gminy)
  • podkategorii do do nich przypisanych (np. Wójt Gminy, Sekretarz Gminy, itd.).

Zgromadzone w ten sposób informacje można łatwo sortować według indywidualnie określonych kryteriów dzięki załączonym narzędziom.

Pracę dodatkowo ułatwia zaimplementowany w panelu administracyjnym biuletynu moduł wyszukiwarki haseł - pozwala to na szybkie odnalezienie nazwy działu bez przewijania ich często długiej listy.

Osoba zarządzająca treścią biuletynu może tworzyć dowolne profile użytkowników pozwalając im na modyfikację ściśle określonych działów, a tym samym w szybki i przejrzysty sposób dokonać efektywnego podziału kompetencji.

Dołączony do panelu administracyjnego specjalny program edycyjny pozwala na swobodne ustalanie koloru czcionki, podkreśleń czy wpunktowań jak w popularnych edytorach tekstu. Daje to osobom nie znającym technik projektowania stron www pełną i bezstresową kontrolę nad tekstem, do którego można załączać dowolne tabelki czy fotografie.

Liczba odwiedzin: 389942
telefon: (0 17) 860 21 86 :: e-mail: bip@ires.pl