Rejestr zmian
Celowy Związek Gmin
CZG-12
Długoszyn 80
69-200 Sulęcin
Tel. 957559371,72 fax 957559373
na podstawie art. 55 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych
(Dz. U. Nr 19 poz. 177 z 2004 r. z późn. zm.)
ogłasza negocjacje z ogłoszeniem
„NA KOMPLEKSOWY REGIONALNY PROGRAM GOSPODARKI ODPADAMI, WYKONANIE PROJEKTU PRAC REKULTYWACYJNYCH 3 SKŁADOWISK GMINNYCH: KRZEŚNICZKA, BUKOWIEC, DĘBNO ORAZ PROJEKTU BUDOWLANEGO STACJI PRZEŁADUNKOWYCH NA TYCH OBIEKTACH”
Zamówienie w stosunku do projektów prac rekultywacyjnych na w/w składowiskach obejmuje:
-
wykonanie kartowania sozologicznego w obrębie wysypisk, pozwalającego na charakterystykę morfologiczną złoża oraz określenie stopnia i zasięgu degradacji środowiska gruntowo-wodnego w rejonie wysypiska (Raport oddziaływania na środowisko), wraz z aktualizacją map syt-wysok. rejonu planowanych prac,
-
projekt i wykonanie sieci piezometrów monitoringowych w celu bieżącej rejestracji procesów związanych z migracją zanieczyszczeń w rejonie likwidowanych składowisk odpadów,
-
projekt prac rekultywacyjnych, który powinien uwzględniać:
-
zabezpieczenie środowiska gruntowo-wodnego przed migracją zanieczyszczeń ciekłych i gazowych,
-
monitoring środowiska gruntowo-wodnego w strefie oddziaływania likwidowanego składowiska,
-
możliwość neutralizacji odpadów toksycznych i gruntów silnie skażonych,
-
regulację lokalnych stosunków wodnych i ochronę wód przed zanieczyszczeniem,
-
odpowiednie ukształtowanie rzeźby w układzie jak najkorzystniejszym dla zapewnienia wymogów ochrony środowiska i przyszłego zagospodarowania,
-
wprowadzenie odpowiedniej zabudowy biologicznej, spełniającej zadanie sanitacji rekultywowanego terenu, zazielenienie likwidowanych wysypisk i ochronę przeciwerozyjną,
-
likwidację istniejącej infrastruktury technicznej.
W stosunku do dokumentacji technicznej na budowę baz stacji przeładunkowych, projekt powinien uwzględniać:
-
zabezpieczenie środowiska gruntowo-wodnego przed migracją zanieczyszczeń ciekłych i gazowych,
-
możliwość neutralizacji odpadów toksycznych,
-
projekt i przykład wyposażenia baz przeładunkowych.
W stosunku do obu części zamówienia warunkiem niezbędnym jest uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz pozwolenia na budowę wraz z towarzyszącymi, innymi niezbędnymi uzgodnieniami.
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty wariantowej, o ile zachowane zostaną warunki określone w SIWZ dotyczące przedmiotu zamówienia.
Termin wykonania przedmiotu zamówienia: trzy miesiące (od dnia podpisania umowy).
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 24 ust. 1 i 2 Prawa zamówień publicznych, 2) spełniają warunki określone w art. 22 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, 3) są uprawnieni do występowania w obrocie prawnym w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, 4) wykonali w ciągu pięciu ostatnich lat prace tożsame z przedmiotem zamówienia (co najmniej dwie prace, z czego przynajmniej jedna o wartości powyżej 400 000 zł), udokumentowane referencjami.
Wraz z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w negocjacjach z ogłoszeniem, Wykonawca musi złożyć następujące oświadczenia i dokumenty:
-
Oświadczenie, że Oferent nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 24 ust. 1 i 2 Prawa zamówień publicznych.
-
Oświadczenie Oferenta o spełnieniu warunków określonych w art. 22 ust. 1 Prawa zamówień publicznych.
-
Aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej.
-
Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenie, że uzyskał zgodę na zwolnienie, odroczenie, rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji organu podatkowego, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
-
Zaświadczenie z właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
-
Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego albo równoważne zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego kraju pochodzenia osoby w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt. 4-8 Prawa zamówień publicznych, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
-
Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt. 9 Prawa zamówień publicznych, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
-
Wykaz personelu odpowiedzialnego za wykonanie zamówienia wraz z dokumentami stwierdzającymi, że osoby te posiadają wymagane uprawnienia.
-
Wykaz, wykonanych w ciągu pięciu ostatnich lat, prac tożsamych z przedmiotem zamówienia (co najmniej dwie prace, z czego przynajmniej jedna o wartości powyżej 400 000 zł); do każdej pracy wymienionej w wykazie muszą zostać dołączone stosowne referencje.
-
W przypadku zatrudnienia podwykonawców – pisemne oświadczenie podwykonawcy o gotowości współpracy z Oferentem w zakresie realizacji zamówienia ze wskazaniem rzeczowego zakresu prac, które podwykonawca będzie wykonywał dla Oferenta.
-
Opis koncepcji wykonania, rozwiązań technicznych i architektonicznych.
-
Określenie terminu wykonania projektu budowlanego (w tygodniach).
Jeżeli wniosek składa (podpisuje) osoba nieuprawniona do reprezentacji Wykonawcy, do wniosku należy załączyć stosowne pełnomocnictwo.
Wymagane dokumenty należy przedstawić w formie oryginałów lub kserokopii poświadczonych za zgodność z oryginałem przez osobę uprawnioną do podpisania oferty.
Zamawiający zaprosi do negocjacji 5 Wykonawców.
Oferent winien wnieść wadium w wysokości 2 000 zł (słownie: dwa tysiące złotych).
Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:
Cena – waga 80%, Warunki płatności – waga 20%
Wniosek o dopuszczenie do udziału w negocjacjach wraz z pozostałymi dokumentami należy złożyć w sekretariacie Celowego Związku Gmin CZG-12 lub przesłać na adres Zamawiającego w terminie do dnia 08.08.2005r. do godziny 12:00 w nieprzezroczystej kopercie opisanej pełną nazwą i adresem Wykonawcy oraz zaadresowanej wg wzoru:
Celowy Związek Gmin CZG-12
Długoszyn 80
69-200 Sulęcin
negocjacje z ogłoszeniem – wniosek
Wzory formularzy oraz oświadczeń można uzyskać w siedzibie Zamawiającego w sekretariacie, drogą faksową lub elektroniczną.
Planowany termin negocjacji: 08.08.05 – 12.08.05
Treść wprowadziła: Karolina Filipek